2016 MEB Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Hazırlık Kitabı

Kitabın ismi 2016 MEB Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Hazırlık Kitabı dir.Kitap Kollektif tarafından yazılmıştır.

Şair ve yazarlar, eserleriyle bir yandan kendi duygu ve düşüncelerine ayna tutarken bir yandan da toplumun sorunlarını yansıtırlar. Sanatçılar topluma yön veren, örnek olan, toplumun sorunlarına duyarlı olan insanlardır. Sanatını sadece kendi yalnızlığına hapseden insanların ne kendisine ne de topluma bir faydası dokunur. Bu anlamda antolojiler, farklı renklerden, farklı iklimlerden oluşmuş, farklı kalemlerden damlamış mürekkeplerin aynı denize aktığı önemli eserlerdir. Ya da yağmur sonrası duyguların rengini yansıtan bir gökkuşağıdır. İşte bizler de CÜMLE MÜHENDİSLERİ ile sizler için bir gökkuşağı oluşturduk. Hadi, yüreğinize hangi renk yakışıyorsa buyrun sizin olsun…

Bir önceki yazımız olan 2015 MEB Maarif Müfettiş Yardımcım Kazandıran Kitap başlıklı makalemizde 2015 MEB Maarif Müfettiş Yardımcım Kazandıran Kitap ebook oku, 2015 MEB Maarif Müfettiş Yardımcım Kazandıran Kitap epub indir oku ve 2015 MEB Maarif Müfettiş Yardımcım Kazandıran Kitap kitabı indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir