2019 DGS VIP Sayısal – Sözel Yetenek Son 7 Yıl Tamamı Çözümlü Çıkmış Sorular

Kitabın ismi 2019 DGS VIP Sayısal – Sözel Yetenek Son 7 Yıl Tamamı Çözümlü Çıkmış Sorular dir.Kitap Kollektif tarafından yazılmıştır.

Şair ve yazarlar, eserleriyle bir yandan kendi duygu ve düşüncelerine ayna tutarken bir yandan da toplumun sorunlarını yansıtırlar. Sanatçılar topluma yön veren, örnek olan, toplumun sorunlarına duyarlı olan insanlardır. Sanatını sadece kendi yalnızlığına hapseden insanların ne kendisine ne de topluma bir faydası dokunur. Bu anlamda antolojiler, farklı renklerden, farklı iklimlerden oluşmuş, farklı kalemlerden damlamış mürekkeplerin aynı denize aktığı önemli eserlerdir. Ya da yağmur sonrası duyguların rengini yansıtan bir gökkuşağıdır. İşte bizler de CÜMLE MÜHENDİSLERİ ile sizler için bir gökkuşağı oluşturduk. Hadi, yüreğinize hangi renk yakışıyorsa buyrun sizin olsun…

Bir önceki yazımız olan 2018 DGS Soru Bankası başlıklı makalemizde 2018 DGS Soru Bankası ebook oku, 2018 DGS Soru Bankası epub indir oku ve 2018 DGS Soru Bankası kitabı indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir