Bazı Çocuk Hastalıklarında Beslenme Tedavisi ve Hastalıklara Özgü Tarifler

Kitabın ismi Bazı Çocuk Hastalıklarında Beslenme Tedavisi ve Hastalıklara Özgü Tarifler dir.Kitap Dr. Dyt. Hülya Yardımcı tarafından yazılmıştır.

Şair ve yazarlar, eserleriyle bir yandan kendi duygu ve düşüncelerine ayna tutarken bir yandan da toplumun sorunlarını yansıtırlar. Sanatçılar topluma yön veren, örnek olan, toplumun sorunlarına duyarlı olan insanlardır. Sanatını sadece kendi yalnızlığına hapseden insanların ne kendisine ne de topluma bir faydası dokunur. Bu anlamda antolojiler, farklı renklerden, farklı iklimlerden oluşmuş, farklı kalemlerden damlamış mürekkeplerin aynı denize aktığı önemli eserlerdir. Ya da yağmur sonrası duyguların rengini yansıtan bir gökkuşağıdır. İşte bizler de CÜMLE MÜHENDİSLERİ ile sizler için bir gökkuşağı oluşturduk. Hadi, yüreğinize hangi renk yakışıyorsa buyrun sizin olsun…

Bir önceki yazımız olan Bebeğim Büyürken & Çocuğunuzun İlk Yıllarında Doğru Kararlar Vermek İçin Üç Adım başlıklı makalemizde Bebeğim Büyürken & Çocuğunuzun İlk Yıllarında Doğru Kararlar Vermek İçin Üç Adım ebook oku, Bebeğim Büyürken & Çocuğunuzun İlk Yıllarında Doğru Kararlar Vermek İçin Üç Adım epub indir oku ve Bebeğim Büyürken & Çocuğunuzun İlk Yıllarında Doğru Kararlar Vermek İçin Üç Adım kitabı indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir