En Tesirli Sırlı Dualar Hazinesi / Kaynaklarıyla Birlikte (Kod:112)

Kitabın ismi En Tesirli Sırlı Dualar Hazinesi / Kaynaklarıyla Birlikte (Kod:112) dir.Kitap Mustafa İloğlu tarafından yazılmıştır.

Şair ve yazarlar, eserleriyle bir yandan kendi duygu ve düşüncelerine ayna tutarken bir yandan da toplumun sorunlarını yansıtırlar. Sanatçılar topluma yön veren, örnek olan, toplumun sorunlarına duyarlı olan insanlardır. Sanatını sadece kendi yalnızlığına hapseden insanların ne kendisine ne de topluma bir faydası dokunur. Bu anlamda antolojiler, farklı renklerden, farklı iklimlerden oluşmuş, farklı kalemlerden damlamış mürekkeplerin aynı denize aktığı önemli eserlerdir. Ya da yağmur sonrası duyguların rengini yansıtan bir gökkuşağıdır. İşte bizler de CÜMLE MÜHENDİSLERİ ile sizler için bir gökkuşağı oluşturduk. Hadi, yüreğinize hangi renk yakışıyorsa buyrun sizin olsun…

Bir önceki yazımız olan Sırlı Nurlu Zırhlı Faziletli Dualar (Büyük Boy) başlıklı makalemizde Mehmet Kasadar kitapları, Sırlı Nurlu Zırhlı Faziletli Dualar (Büyük Boy) ebook oku ve Sırlı Nurlu Zırhlı Faziletli Dualar (Büyük Boy) epub indir oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir