Farsça Görüntülü Eğitim Seti (17 Dvd)

Farsça Görüntülü Eğitim Seti (17 Dvd)
Farsça bilmeyenler veya Farsça öğrenmeye çalışanlar, Farsçayı öğrenmiş ama unutmuş olanlar kısacası bu dili öğrenmek isteyen herkes için özel olarak hazırlanmış bir eğitim setidir. Farsça Görüntülü Eğitim Seti profesyonel ve alanında uzman öğretmen tarafından hazırlanmıştır. 15 Yıllık bir tur rehberliği deneyimine sahip olan Farsça hocamız anlatımları gerçekleştirirken size bu dili en pratik ve en kolay yoldan öğretmeyi hedeflemiştir. Bu dilin sahip olduğu kültürel yapıya vakıf olduğu için Farsça dilinde öğrenmeniz gerek bütün konuları adan zye anlatmıştır.
Adan Zye Farsça Görüntülü Eğitim Seti içerinde
– Farsça Temel Düzey
– Farsça Orta Düzey
– Farsça İleri Düzey
– Farsça Kısa Uygulamalar
– Farsça Sözcük Çalışması
Farsçayı Ne Kadar Sürede Öğrenebilirsiniz
Farsça görüntülü eğitim seti içerisindeki konular temel düzeyden yani Farsça alfabenin anlatımından başlayarak ileri düzeye kadar adım adım anlatılmıştır. Farsça dilini öğrenmeniz için gereken tüm konular detaylı ve ayrıntılı bir şekilde Farsça eğitim seti içerisinde anlatılmıştır. 
Farsça dilini günde 1 saat çalışarak tekrar metedu ile 2 ayda çok rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Farsça Görüntülü Eğitim Seti Anlatımı ve Çekimleri Nasıldır
Farsça görüntülü eğitim seti profesyonel tv stüdyosunda full hd olarak çekilmiştir. Farsça eğitim seti görüntülü ve sesli anlatımdan oluşmaktadır. Anlatımı türkçe Farsça olup herkesin anlayacağı bir düzeyde anlatılmıştır. Sizler ve çocuklarınız bu dili Farsça eğitim seti ile çok kolay öğrenecek.
Farsça Eğitim Seti Hangi Ortamlarda Çalışır
Farsça görüntülü eğitim seti dvd oynatıcının olduğu tüm ortamlarda çalışmaktadır. Bilgisayar, tv, playstation gibi ortamlarda dahil olmak üzere tüm dvd oynatıcılarda çalışmaktadır.
Farsça Dilini Nasıl Öğrenebilirsiniz?
Görüntülü Akademi Farsça Eğitim Setini satın aldığınızda size gelecek olan dvd lerde tüm konular adım adım anlatılmıştır. Farsça eğitim seti içindeki Farsça konularını tekrar tekrar izleyerek konuları kalıcı bir şekilde öğrenmeyi deneyebilirsiniz. Bunun yanında sizler için hazırlamış olduğumuz Farsça sözcük ezberleme dvd leri ilede Farsça kelimeler ezberleyerek kelime haznenizi genişletmiş olacaksınız. Farsça eğitim seti dışında Farsça filimler, belgeseller, şarkılar dinleterek bu dili ilerletmiş olacaksınız.
 
 

Bir önceki yazımız olan Siyaset ve Medya Arapçası başlıklı makalemizde Siyaset ve Medya Arapçası ebook oku, Siyaset ve Medya Arapçası epub indir oku ve Siyaset ve Medya Arapçası kitabı indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir