Hayatın Küçük Sırları

Hayatın Küçük Sırları
Avukat ve spor adamı olan yazar; geçirdiği kanser, ameliyatlar, kemoterapi, radyoterapi, zatürree, ölümcül enfeksiyon, çeşitli sağlık sorunları altında hastanelerde ve yoğun bakımda vs pençeleşirken birden gerçeğin ışığını görür. Tam olarak ulaşamayacağını bilmesine rağmen aydınlanma ve bilgelik yolunda kendi çapında uğraşılar vermeye, ‘Neden? Niçin? Nasılların?’ cevabını akıl, bilim, bilgi, bilimsellik ve tefekkürle aramaya başlar. 
 
Bunun üzerine yazarımız; akıl, ruh, beden bütünlüğünü, sağlığı koruma ve tedavi yöntemlerini, bununla ilgili bilimsel ve felsefi konuları, spritüel boyutlu ve bilimselliği tartışılan Doğu kökenli tedavi metotlarını ve kanserle ilgili tedavileri içeren konularda çok yönlü bilimsel bir kitap oluşturmaya karar verir… Piyasada çok rağbet bulan ve herkesin bir yöne çektiği ayrı ayrı tüm konuları, özellikle her kesimden kişiler tarafından da anlaşılabilecek şekilde irdelemeye ve bu konuları tümüyle bütünlemeye özen göstererek bu kitabı yazar.

Bir önceki yazımız olan Fotoğraflarla Dans - Dance With Photographs başlıklı makalemizde Fotoğraflarla Dans - Dance With Photographs ebook oku, Fotoğraflarla Dans - Dance With Photographs epub indir oku ve Fotoğraflarla Dans - Dance With Photographs kitabı indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir