Hukuk Soru Bankası – Borçlar Hukuku & Adli ve İdari Hakimlik-Kaymakamlık-KPSS

Kitabın ismi Hukuk Soru Bankası – Borçlar Hukuku & Adli ve İdari Hakimlik-Kaymakamlık-KPSS dir.Kitap Ömer Keskinsoy tarafından yazılmıştır.

Şair ve yazarlar, eserleriyle bir yandan kendi duygu ve düşüncelerine ayna tutarken bir yandan da toplumun sorunlarını yansıtırlar. Sanatçılar topluma yön veren, örnek olan, toplumun sorunlarına duyarlı olan insanlardır. Sanatını sadece kendi yalnızlığına hapseden insanların ne kendisine ne de topluma bir faydası dokunur. Bu anlamda antolojiler, farklı renklerden, farklı iklimlerden oluşmuş, farklı kalemlerden damlamış mürekkeplerin aynı denize aktığı önemli eserlerdir. Ya da yağmur sonrası duyguların rengini yansıtan bir gökkuşağıdır. İşte bizler de CÜMLE MÜHENDİSLERİ ile sizler için bir gökkuşağı oluşturduk. Hadi, yüreğinize hangi renk yakışıyorsa buyrun sizin olsun…

Bir önceki yazımız olan İdeal Kamu Hukuku Soru Bankası & Anayasa Hukuku-İdare Hukuku-İdari Yargı Çıkmış Sorular başlıklı makalemizde İdeal Kamu Hukuku Soru Bankası & Anayasa Hukuku-İdare Hukuku-İdari Yargı Çıkmış Sorular ebook oku, İdeal Kamu Hukuku Soru Bankası & Anayasa Hukuku-İdare Hukuku-İdari Yargı Çıkmış Sorular epub indir oku ve İdeal Kamu Hukuku Soru Bankası & Anayasa Hukuku-İdare Hukuku-İdari Yargı Çıkmış Sorular kitabı indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir