Iexique Des Termes de la Comtabilite et de la Finance & Muhasebe ve Finans Terimleri Sözlüğü

Kitabın ismi Iexique Des Termes de la Comtabilite et de la Finance & Muhasebe ve Finans Terimleri Sözlüğü dir.Kitap Doç. Dr. Mehmet Emin Arat tarafından yazılmıştır.

Şair ve yazarlar, eserleriyle bir yandan kendi duygu ve düşüncelerine ayna tutarken bir yandan da toplumun sorunlarını yansıtırlar. Sanatçılar topluma yön veren, örnek olan, toplumun sorunlarına duyarlı olan insanlardır. Sanatını sadece kendi yalnızlığına hapseden insanların ne kendisine ne de topluma bir faydası dokunur. Bu anlamda antolojiler, farklı renklerden, farklı iklimlerden oluşmuş, farklı kalemlerden damlamış mürekkeplerin aynı denize aktığı önemli eserlerdir. Ya da yağmur sonrası duyguların rengini yansıtan bir gökkuşağıdır. İşte bizler de CÜMLE MÜHENDİSLERİ ile sizler için bir gökkuşağı oluşturduk. Hadi, yüreğinize hangi renk yakışıyorsa buyrun sizin olsun…

Bir önceki yazımız olan Finans Sözlüğü / İngilizce-Türkçe başlıklı makalemizde Finans Sözlüğü / İngilizce-Türkçe ebook oku, Finans Sözlüğü / İngilizce-Türkçe epub indir oku ve Finans Sözlüğü / İngilizce-Türkçe kitabı indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir