İHL Meslek Dersleri-DHBT ve Diyanet Sınavlarına Hazırlık Yaprak Testleri Akaid-Kelam

Kitabın ismi İHL Meslek Dersleri-DHBT ve Diyanet Sınavlarına Hazırlık Yaprak Testleri Akaid-Kelam dir.Kitap Kollektif tarafından yazılmıştır.

Şair ve yazarlar, eserleriyle bir yandan kendi duygu ve düşüncelerine ayna tutarken bir yandan da toplumun sorunlarını yansıtırlar. Sanatçılar topluma yön veren, örnek olan, toplumun sorunlarına duyarlı olan insanlardır. Sanatını sadece kendi yalnızlığına hapseden insanların ne kendisine ne de topluma bir faydası dokunur. Bu anlamda antolojiler, farklı renklerden, farklı iklimlerden oluşmuş, farklı kalemlerden damlamış mürekkeplerin aynı denize aktığı önemli eserlerdir. Ya da yağmur sonrası duyguların rengini yansıtan bir gökkuşağıdır. İşte bizler de CÜMLE MÜHENDİSLERİ ile sizler için bir gökkuşağı oluşturduk. Hadi, yüreğinize hangi renk yakışıyorsa buyrun sizin olsun…

Bir önceki yazımız olan Kpss Dhbt Konu Anlatımlı Soru Bankası 500 Soru Tüm Adaylar İçin Ortak Kitap başlıklı makalemizde Kpss Dhbt Konu Anlatımlı Soru Bankası 500 Soru Tüm Adaylar İçin Ortak Kitap ebook oku, Kpss Dhbt Konu Anlatımlı Soru Bankası 500 Soru Tüm Adaylar İçin Ortak Kitap epub indir oku ve Kpss Dhbt Konu Anlatımlı Soru Bankası 500 Soru Tüm Adaylar İçin Ortak Kitap kitabı indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir