Otomatik Müşteri

Otomatik Müşteri
İşinizin can damarı sürekli müşterilerdir. Ancak müşteriler vefasız çıkabilir, piyasalar çalkalanabilir ve hepimizin bildiği üzere rakipler her zaman acımasızdır.
Peki böyle bir dünyada işinizin geleceğini nasıl kurtaracaksınız?
Cevap basit: Otomatik müşterileri bulup onlarla iyi geçinerek!
 
Bugünlerde hemen her hizmeti abonelik yoluyla alabiliyoruz. Kültür ürünleri başta olmak üzere, ihtiyacımız olan hemen her şeye, ödediğimiz aylık meblağlar karşılığında sorunsuzca ulaşıyoruz. Öyle ki artık bir “abonelik ekonomisi”nden söz edebiliriz… Bu yeni ekonomi şirketlere müşterilerini abonelere dönüştürme yolunda cazip fırsatlar sunuyor. Artık birer abone haline gelmiş olan “otomatik müşteriler”  nakit akışını artırıyor, büyümeyi ateşliyor ve şirketin değerini olanca gücüyle artırıyor.
Herhangi bir sektöre veya şirkete uygun olabilecek 9 ayrı abonelik modeli sunan yazar Warrillow, abonelik satmanın psikolojisinden ve müşteri kaybını azaltmanın yollarından bahsetmeyi de ihmal etmiyor.
Otomatik Müşteri, yeni yeni parlayan abonelik ekonomisinde sağlam bir yer edinmenizi sağlayacak!

Bir önceki yazımız olan Bilgi Yönetiminin Farklı Görünümleri & Dün ve Bugüne İlişkin Bir Değerlendirme başlıklı makalemizde Bilgi Yönetiminin Farklı Görünümleri & Dün ve Bugüne İlişkin Bir Değerlendirme ebook oku, Bilgi Yönetiminin Farklı Görünümleri & Dün ve Bugüne İlişkin Bir Değerlendirme epub indir oku ve Bilgi Yönetiminin Farklı Görünümleri & Dün ve Bugüne İlişkin Bir Değerlendirme kitabı indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir