Socrates Düşünen Spor Mart 2018 Sayı:36

Socrates Düşünen Spor Mart 2018 Sayı:36
Socrates, 36. sayısında Premier Lig’deki güç dengelerini ve menajer savaşlarını masaya yatırıyor.
 
Merkez Kort bölümünde ‘ahenk’ temalı dosyaları işleyen Mart 2018 tarihli sayının kapak konukları ise Josep Guardiola, Jose Mourinho ve Jürgen Klopp…
 
Bu üç ismin de yer aldığı 26 sayfalık kapak dosyasının onur konuğu, İngiliz gazeteci ve yazar Jonathan Wilson… Ada futbolunun usta kalemi, sekiz sayfalık röportajında Premier Lig’deki güç dengelerini değerlendiriyor. Katalan gazeteci Isaac Lluch’un yakın arkadaşı Pep Guardiola’yı kaleme aldığı kapak dosyasında, Nuri Şahin ve gazeteci Bülent Timurlenk’in gözünden Jose Mourinho da var. Ayrıca, Emre Özcan’ın anlatımıyla Jürgen Klopp’un Liverpool’u da dosyanın konuları arasında…
 
Socrates’in 36. sayısındaki içerikler bunlarla da sınırlı değil… Bayern Münih ve Alman Milli Takımı’nın stoperi Mats Hummels, yazar ve gurme Vedat Milor, ünlü tenisçi Tommy Haas ve voleybolcu Gizem Güreşen Karadayı ile gerçekleştirilmiş röportajlar da bu ay sayfalarımızda yer alıyor.
 
Mart 2018 sayısında ayrıca; Murat Toklucu ile Serkan Seymen’in kaleminden Ertegün Kardeşlerin Amerika macerası, Nevşin Mengü’nün değerlendirmesiyle Kuzey Kore’nin Pyeongchang 2018’e damga vuran ponpon kızları ve Kaan Kural’ın gözünden 2004 NBA Şampiyonu Detroit Pistons dosyası da var.

Bir önceki yazımız olan Socrates Düşünen Spor Nisan 2018 Sayı:37 başlıklı makalemizde kitapları, Socrates Düşünen Spor Nisan 2018 Sayı:37 ebook oku ve Socrates Düşünen Spor Nisan 2018 Sayı:37 epub indir oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir