Trajtesa Rreth Sinqeritetit (İhlas ve Uhuvvet Risalesi) (Arnavutça)

Kitabın ismi Trajtesa Rreth Sinqeritetit (İhlas ve Uhuvvet Risalesi) (Arnavutça) dir.Kitap Bediüzzaman Said Nursi tarafından yazılmıştır.

Şair ve yazarlar, eserleriyle bir yandan kendi duygu ve düşüncelerine ayna tutarken bir yandan da toplumun sorunlarını yansıtırlar. Sanatçılar topluma yön veren, örnek olan, toplumun sorunlarına duyarlı olan insanlardır. Sanatını sadece kendi yalnızlığına hapseden insanların ne kendisine ne de topluma bir faydası dokunur. Bu anlamda antolojiler, farklı renklerden, farklı iklimlerden oluşmuş, farklı kalemlerden damlamış mürekkeplerin aynı denize aktığı önemli eserlerdir. Ya da yağmur sonrası duyguların rengini yansıtan bir gökkuşağıdır. İşte bizler de CÜMLE MÜHENDİSLERİ ile sizler için bir gökkuşağı oluşturduk. Hadi, yüreğinize hangi renk yakışıyorsa buyrun sizin olsun…

Bir önceki yazımız olan Arnavutça Pratik Namaz Hocası başlıklı makalemizde Adil Sarmusak kitapları, Arnavutça Pratik Namaz Hocası ebook oku ve Arnavutça Pratik Namaz Hocası epub indir oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir